wtorek, 5 lipca 2011

Lektura na lato

Czas wakacji, cieple powietrze, owoce i wolne wieczory… Oto kilka propozycji na doskonala lekture, gleboka podroz w zakatki duszy oraz spotkanie i szczera rozmowa ze samym soba… by zmienic swoje zycie:

Rozmowy z Bogiem Cz I, II i III Neal Donald Walsch

“Przemawiam do każdego człowieka. Nieustannie. Rzecz nie w tym do kogo się zwracam, ale kto mnie słucha. Przemawiam na różne sposoby. Nasłuchuj mego głosu w prawdzie swojej duszy. W uczuciach serca. W wyciszonym umyśle. Słuchaj mnie na każdym kroku. Ilekroć zechcesz Mnie zapytać, wiedz że Ja już odpowiedzia-łem. Otwórz szeroko oczy i spójrz na świat..."
Książka Rozmowy z Bogiem przeznaczona jest dla każdego. A stanowi wspaniały dar dla tych, którzy prawdziwie łakną odpowiedzi i cenią pytania; którzy ze szczerym sercem, otwartym umysłem i tęsknotą w duszy poszukują prawdy. Książka ta porusza odwieczne zagadnienia życia i miłości, celu i funkcji, ludzi i związków, dobra i zła, grzechu i winy, prze-baczenia i odkupienia, ścieżki do Boga i drogi do piekła... słowem, wszystko. Bez osłonek omawia sprawy seksu, władzy, małżeństwa, dzieci, pracy, zdrowia, „życia po życiu" i „życia przed życiem"... wszystko. Zgłębia wojnę i pokój, wiedzę i ignorancję, ofiarowanie i branie, radość i smutek. Rozpatruje to co konkretne, i to co ab-strakcyjne, widzialne i niewidzialne, prawdę i nieprawdę.
– zrodlo: www.dobreksiazki.pl – Pasjonujaca lektura!!! Jesli jestescie gotowi stanac twarza w twarz z wszelkimi istotnymi kwestiami naszego zycia…
 

Potega swiadomej intencji Esther & Jerry Hicks

Kolejna ksiazka, ktora daje odwagi, wiedze i narzedzia, by swiadomie kreowac wlasne zycie. Doskonale!
 

Vadim Zeland i seria TRANSURFING

Calkiem lekkie, zyciowe, praktyczne, ale takze naukowe i analityczne rozwazania pelne humoru i refleksji nad kreowaniem wlasnej rzeczywistosci. Ksiazka oparta na odkryciach fizyki kwantowej oraz dlugoletniej pracy nad technikami osiagania wlasnych celow i szczesliwego zycia.
I jesli przebrniecie przez te kilka tomow tego lata, to jestem pewna, ze wasze zycie nabierze innego wymiaru tejze jesieni – POLECAM
Karolina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz