Konsultacje

Karolina i Abel są znanymi Terapeutami Holistycznymi we Francji praktykującymi od 15 lat. Od  ponad 10 lat są także weganami na surowej diecie .
Karolina studiowała najpierw na Uniwersytecie we Wrocławiu oraz w Instytucie Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, by kontynuować swoja drogę w Szkole Medycyny Chińskiej w Paryżu, w Szkole Jogi Shivananda oraz w Centrum Medycyny Ayurvedyjskiej Tapovan, także w Paryżu.  Dzis prowadzi kursy, staże i warsztaty wokół surowej diety, jest autorem wielu książek na temat zdrowego odżywiania. Razem z Ablem pomagają wielu osobom, które pragną zmienić ścieżkę życiowa, przejść na zdrowa dietę, czy tez emocjonalnie poradzić sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi.
Abel jest Sofrologiem, ukończył szkole Masaży Ajurwedyjskich klasycznych i terapeutycznych w "Tapovan" w Paryżu, a także Europejski Instytut Feng Shui... Od kilku lat realizuje Święte Formy (Genesa Crystal, Pentasphere...), które pomagają wielu osobom na całym świecie. Święte Formy emanują bardzo silny energetyczny wortex pozytywnej energii, który głęboko i radykalnie zmienia życie (relacje, zdrowie, praca, majątek, ścieżka życiowa...) każdego szczęśliwego posiadacza...

"Nasza różnorodna, szeroka edukacja i doświadczenie są basa naszych Konsultacji Holistycznych. Podczas konsultacji używamy różnorodnych technik, które, dobrane z ogromna precyzja, pomogą Wam na rozwiązanie problemów i prawdziwy "krok do przodu" w waszym życiu.
Kto może skorzystać z Konsultacji Holistycznej?
Kazdy, kto pragnie:
  • uwolnić się od wewnętrznych barier i lęków
  • uwolnić wewnętrzna złość i ukoić rany emocjonalne
  • uwolnić się od obaw i powracających zmartwień
  • uwolnić się od zaburzeń odżywiania
  • pomocy w separacji czy rozwodzie
  • spełnienia, satysfakcji i pełnego rozwoju życiowego
  • odżywiać sie wegetariańsko, wegańsko lub surowo i potrzebuje wsparcia, pomocy lub przepisów...
  • ... ale także by otrzymać odpowiedz na wszelkie nurtujące was pytani...
Konsultacja jest prowadzona przez Skypa z jednoczesnym uczestnictwem Karoliny i Abla

Rezerwacja konsultacji oraz wszelkie pytania mailem: karolina.bocko@gmail.com

Koszt: 50€ (specjalna cena dla Polaków! zamiast 70€!!) przynajmniej 1h30 i 40€ dla kobiet w ciąży i karmiących oraz dzieci.
Oplata przez Paypal

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz